ROZWODY

ROZWODY

08/06/2016

Rozwody – podział majątku

Kancelaria zajmuje się kompleksowo wszelkimi kwestiami związanymi z rozwodami, w zakresie orzekania o winie małżonków za rozkład wspólnego pożycia, ale także w przedmiocie władzy rodzicielskiej, kontaktów z małoletnimi dziećmi oraz sposobu korzystania z mieszkania i alimentów na dzieci oraz współmałżonka, podział majątku. Dbamy o to, by Nasi Klienci nie musicie koncentrować się na formalnościach, pilnowaniu terminów sądowych i gromadzeniu dowodów.

Jednocześnie na bieżąco informujemy Klientów o postępach w sprawie, dzięki czemu zachowujecie Państwo nad nią pełną kontrolę i macie stały dostęp do dotyczących jej dokumentów.

Długość procesu uzależniona jest od wielu indywidualnych czynników takich jak na przykład stopień skomplikowania sprawy czy relacje panujące pomiędzy małżonkami. Do orzeczenia rozwodu może dojść nawet na pierwszej rozprawie, w sytuacji gdy małżonkowie są zgodni w kwestii winy trwałego rozkładu pożycia, a także wyznaczenia opieki nad małoletnimi dziećmi i ustalenia zasad kontaktów.

Dobrą praktyką, która zaczęła się kształtować wśród zgłaszających się do nas osób jest korzystanie z kompleksowej oferowanej przez nas pomocy związanej z prowadzeniem spraw rozwodowych (rozwody Bytów Słupsk) a następnie poprowadzenia spraw majątkowych ( podział majątku).

Zlecając nam swoją sprawę macie Państwo pewność, że osoba, której udzielacie pełnomocnictwa rzeczywiście jest tą, z która będziecie mieć stały kontakt w toku całego postępowania, a przede wszystkim zapewni Wam poczucie bezpieczeństwa i komfort na sali sądowej.

Adwokat  Dawid Jach

rozwody Słupsk – Jeden rozwód ma na celu rozpad stadła osób którzy swego czasu się poznali. Nie każde małżeństwo jest pomyślne. Żaden na siłę nie potrafi zmusić ich do wspólnego bytowanie. Zakładając ognisko domowe razem winni rozważyć o własnym dobrodziejstwie a nie o rozwodzie. Tworząc stadło myśleli że będą rodziną do samego końca współżycia, jednak niewiele bez wątpienia się popsuło. Rozstanie (rozwody Sławno) jest skomplikowany i kosztowny i bolesny dla dwóch postaci zwłaszcza jeśli posiadają maluchy. Każdy maluch nieprawidłowo przeżywa takie sytuacje jak rozwody Słupsk. Niekiedy jest tak powiązane z dwojgiem rodzicieli że perswaduje ich nawet by tego nie robili. Rodzice w wielu przypadkach nie zważają na swoje potomstwo które inklinują aby było optymalnie. Rozwodząc się, mają przemyślenia że czynią dobrze a tak właśnie sprawiają u nich rozgoryczenie. Po rozwodzie rodzice nieraz ubolewają, niekiedy wrócić chcą do siebie, lecz nie ma odwrotu. Dowolny rozwód powoduje że stadło małżeńskie przestają istnieć jako wspólnota i się z od czasu do czasu oziębiają. Bez wątpienia każda para małżeńska ma do rozwodu powody istotne. Ale gdzie podziali te uczucie jaką obiecali sobie w czasie ślubu? Czyżby o niej pozapominali? Czy nie posiadała pewnej wymowy, iż rozwód jest konieczny?

Kancelaria adwokacka Słupsk: ul. Krasińskiego 6/2, 76-200 Słupsk

Kancelaria adwokacka Sławno: ul. Grottgera 2/1

One comment to “ROZWODY”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *