ROZWODY

Witamy w WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać!

ROZWODY

08/06/2016

Rozwody – podział majątku

Kancelaria zajmuje się kompleksowo wszelkimi kwestiami związanymi z rozwodami, w zakresie orzekania o winie małżonków za rozkład wspólnego pożycia, ale także w przedmiocie władzy rodzicielskiej, kontaktów z małoletnimi dziećmi oraz sposobu korzystania z mieszkania i alimentów na dzieci oraz współmałżonka, podział majątku. Dbamy o to, by Nasi Klienci nie musicie koncentrować się na formalnościach, pilnowaniu terminów sądowych i gromadzeniu dowodów.

Jednocześnie na bieżąco informujemy Klientów o postępach w sprawie, dzięki czemu zachowujecie Państwo nad nią pełną kontrolę i macie stały dostęp do dotyczących jej dokumentów.

Długość procesu uzależniona jest od wielu indywidualnych czynników takich jak na przykład stopień skomplikowania sprawy czy relacje panujące pomiędzy małżonkami. Do orzeczenia rozwodu może dojść nawet na pierwszej rozprawie, w sytuacji gdy małżonkowie są zgodni w kwestii winy trwałego rozkładu pożycia, a także wyznaczenia opieki nad małoletnimi dziećmi i ustalenia zasad kontaktów.

Dobrą praktyką, która zaczęła się kształtować wśród zgłaszających się do nas osób jest korzystanie z kompleksowej oferowanej przez nas pomocy związanej z prowadzeniem spraw rozwodowych (rozwody Słupsk) a następnie poprowadzenia spraw majątkowych ( podział majątku).

Zlecając nam swoją sprawę macie Państwo pewność, że osoba, której udzielacie pełnomocnictwa rzeczywiście jest tą, z która będziecie mieć stały kontakt w toku całego postępowania, a przede wszystkim zapewni Wam poczucie bezpieczeństwa i komfort na sali sądowej.

Adwokat  Dawid Jach

Jedna myśl o “ROZWODY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *